100% предоплата для Максима Микитася

Голова Офісу Президента Андрій Богдан у телешоу «Свобода слова Савіка Шустера» 6 вересня повідомив, що київська влада, яку очолює Віталій Кличко, профінансувала наперед 100 відсотків усіх будівельних робіт для об`єктів у столиці одному з найбільш впливових забудовників Максиму Микитасю.

Після заперечення Київського міського голови, голови Київміськадміністрації Віталія Кличка, Андрій Богдан конкретизував питання і додав, що предоплата була здійснена стовідсотково Микитасю, зокрема, й стосовно робіт на Шулявському мосту по проспекту Перемоги у Києві.

І хоча спочатку опонент Богдана всіляко заперечував такий факт, потім все ж таки сказав, що Микитасю надавалися відповідні кошти окремими частками (“Ми йому допомагали частково”). Більш того, Кличко привселюдно дізнався (хоча це і не є таємницею), що у тендері на проведення будівельних робіт у столиці брали участь Микитась та Насіров.

— За свої кошти Микитась робить, ми частково йому перераховуємо гроші… Дві фірми брали участь у тендері: команда Насірова і команда Микитася, — наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що нинішнього Київського міського голову, який на виборній посаді з 5 червня 2014 року, а на посаді голови КМДА — з 25 червня того ж року, обвинувачували раніше у тісній співпраці з впливовими бізнесменами, серед яких Максим Микитась і Вадим Столар. Журналісти програми «Схеми» неодноразово розповідали про цих людей та корупційні схеми у Києві.

У 2017 році журналісти зафіксували на камери приліт приватного літака Cessna у Київ із Неаполя, міста на італійському узбережжі. На борту тоді перебували Віталій Кличко та столичний забудовник Максим Микитась.

Тоді ж журналістам вдалося дізнатися, що разом із Кличком та Микитасем із Неаполя прибув Вадим Столар.

Віталій Кличко пояснив цей приліт тим, що зустрів Микитася у Неаполі і той запропонував йому летіти разом у Київ. Утім, тоді ані Микитась, ані Кличко так і не зізналися про перебування на борту Столара.

Нещодавно з’явилося відео, де за одним столом сидить Вадим Столар та Віталій Кличко у компанії інших людей.

«Вадиме Михайловичу, спасибі велике за те, що зібрав усіх друзів», – каже на відео Віталій Кличко в ресторані.

До речі. Ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» стартувало 6 вересня 2019 р. на телеканалі «Україна».

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте