Акценти Гроші Економіка На часі Усі новини Чернігівщина 

140 млн грн склали витрати на всі види допомоги на Чернігівщині

Витрати на всі види допомоги за рахунок бюджету Фонду соціального страхування України по Чернігівській області склали за I півріччя 2019 року — 140,0 млн грн, що на 21,4 млн грн (або 18,0%) більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це 20 серпня 2019 р. йшлося на селекторній нараді, яка пройшла під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Володимира Нашиванька, за підсумками роботи управління та його відділень в області за І півріччя поточного року.

Страхувальниками було подано 16 408 заяв — розрахунків, що на 604 (3,8%) заяв — розрахунків більше, ніж за аналогічний період минулого року. За рахунок коштів Фонду матеріальне забезпечення отримали більше ніж 37,8 тис. осіб.

Забезпечувалась виплата наступних видів допомоги:

— по тимчасовій непрацездатності — 105,5 млн. грн., що складає 75,3%, від суми всіх витрат на допомогу;

— по вагітності та пологах — 33,9 млн. грн., що складає 24,2% від всіх витрат;

на поховання — 656 тис. грн., або 0,5% від всіх витрат.

Нагадаю, що підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності, а допомоги на поховання – свідоцтво про смерть застрахованої (працюючої) особи.

Олена Метлицька,

заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку