59 травм зареєстровано на виробництві Чернігівської області

За січень-серпень 2020 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області зареєстровано 59 випадків, що сталися із застрахованими особами.

По них завершено розслідування та складено акти форми Н-1/П на 59 осіб, в т. ч. на 7 осіб зі смертельним наслідком. Із загальної кількості випадків – 8 припадають на серпень.

Виробничий травматизм із врахуванням результатів розслідування в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшився на 15 страхових випадків.

Крім цього, з початку року в області зареєстровано 44 нещасні випадки на виробництві, які визнано такими, що не пов’язані з виробництвом, в т. ч. 9 випадків у разі природної смерті працівника. За аналогічний період минулого року було зареєстровано 34 нещасних випадки на виробництві, які визнано такими, що не пов’язані з виробництвом, в т. ч. 18 випадків у разі природної смерті працівника.

Всі застраховані у Фонді соціального страхування України працівники, які вважаються потерпілими в результаті нещасного випадку пов’язаного з виробництвом, отримують передбачені законодавством України виплати.

Варто зазначити, що значна увага в цьому році приділяється проведенню профілактичної роботи серед медичних працівників, які займаються обстеженням та лікуванням хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 та розслідуванню таких гострих професійних захворювань в разі їх реєстрації.

Микола Манжула,

начальник відділу профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте