6 тисяч транспортних засобів перетнули держкордон на Чернігівщині

Протягом тижня (з 15 по 21 червня 2020 р.) обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. 

Порушень державного кордону України не допущено. Пункти пропуску, які за рішенням Уряду продовжують свою роботу, працюють безперебійно. Безпеку осіб, що перетинають державний кордон, персоналом прикордонного загону забезпечено.

Як повідомив помічник начальника прикордонного загону Олександр Дудко, лише за спробу порушення державного кордону України до адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб.

З 15 по 21 червня 2020 року на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 11 тис. осіб та 6,1 тис. транспортних засобів.

До адміністративної відповідальності всього притягнуто 34 особи, яких оштрафовано на 18716 гривень.

Температурний скрінінг, що проводиться відносно громадян, які в’їжджають до України, проведено у 5497 осіб. Випадків виявлення осіб з підвищеною температурою або явними ознаками вірусних захворювань не зафіксовано.

Олександр Дудко повідомив, що мобільний додаток для контролю режиму обсервації та самоізоляції «ДіЙ Вдома» встановлено 2841 особою.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте