8 осіб з ушкодженням хребта пролікувались у санаторіях

На Чернігівщині 55 осіб з інвалідністю забезпечені санаторно-курортним лікуванням за кошти Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

Про це повідомила заступниця начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Олена Метлицька.

Санаторно-курортним лікуванням за 2019 рік було забезпечено 55 осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та осіб, що їх супроводжують, у тому числі 8 осіб з ушкодженням хребта та спинного мозку. На це було спрямовано майже один млн грн. Фінансування проходження курсу лікування здійснювалося за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Періодичність отримання санаторно-курортного лікування за кошти Фонду:

– особи з інвалідністю І групи – щороку;

– особи з інвалідністю ІІ групи – один раз на два роки або щороку на підставі індивідуальної програми реабілітації;

– особи з інвалідністю ІІІ групи – один раз на три роки, один раз на два або щороку на підставі індивідуальної програми реабілітації.

Як повідомила Олена Метлицька, протягом 2019 року направлено на відновлюване лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів 850 працюючих громадян, у тому числі 37 дітей у супроводі одного з батьків (застрахованої особи). Фактична сума на оплату реабілітації за минулий рік складає майже 10 млн грн.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте