Антикорупційний комітет ВР звернувся за допомогою до глави Уряду

Антикорупційний комітет парламенту звернувся до Гройсмана щодо врегулювання ситуації на ДП «Чернігівторф».

Про це повідомив «Спецкор РЕГІОН» з посиланням на інформацію Смолинського торфозаводу ДП «Чернігівторф».

Комітет з питань запобігання та протидії корупції Верховної Ради України направив до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернення щодо врегулювання ситуації на державному підприємстві «Чернігівторф».

У листі за підписом голови парламентського антикорупційного комітету Ігоря Попова Володимира Гройсмана просять відреагувати на звернення голови профспілкової організації управляння ДП «Чернігівторф» Андрія Страхова та вжити необхідних заходів.

Відповідний лист парламентарі з комітету з питань запобігання та протидії корупції направили також на адресу свого колеги – Голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександру Домбровському.

Нагадаємо, з листопада минулого року на ДП «Чернігівторф» триває конфліктна ситуація між шахтарями Смолинського (село Смолин Чернігівського району) і Ірванцівського (село Кути Семенівського району) торфозаводів та міністерським призначенцем Іллею Рокоче, якого торф’яники звинувачують у спробах рейдерського захоплення заводів.

У грудні 2018 року Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив у повному обсягові позовні вимоги первинної профспілкової організації Управління «Чернігівторф» Незалежної профспілки гірників України і скасував дії деяких наказів Міненерговугілля.

Одним з них було звільнено з посади виконуючого обов’язки директора ДП «Чернігівторф» Юрія Бондаренка та призначення замість нього скандально відомого помічника одіозної Ірини Геращенко – Іллю Рокоче. Останній встиг заблокувати рахунки Смолинському торфозаводу, що призвело до багатомільйонних збитків і боргів, які продовжують накопичуватись.

Схожі публікації:

Профспілки озвучили антикризові шляхи для Смолинського торфозаводу

Міністерство заблокувало рахунки Смолинського торфозаводу

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте