Антидержавну позицію Єрмака хочуть обговорити ніжинські депутати

Депутати Ніжинської міської ради вимагають скликати позачергову сесію у зв’язку з результатами останніх переговорів у Мінську.

Депутати Ніжинської міської ради VII-го скликання звернулися до міського голови Ніжина Анатолія Лінника із заявою, у якій просять скликати позачергову сесію ради у зв’язку з можливістю виникнення надзвичайної ситуації в країні в результаті останніх домовленостей у Мінську.

Зважаючи на соціальну значущість та важливість для ніжинської громади та народу України в цілому домовленостей, досягнутих представниками Уряду України під час так званих мінських переговорів, які потенційно несуть загрозу виникнення надзвичайної ситуації в країні, а також спираючись на пп 1-3 ст. 13 Регламенту Ніжинської міської ради VII скликання, просимо скликати на 16 березня 2020 р. позачергову сесію Ніжинської міської ради з наступним порядком денним: 1. Прийняття звернення Ніжинської міської ради до Верховної Ради України та Президента України з приводу результатів останнього етапу так званих мінських переговорів, – йдеться у заяві.

На момент публікації цієї інформації заяву підписали 12 депутатів Ніжинської міської ради:

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте