Автори створили патріотичну і напрочуд ліричну пісню

Народний артист України, видатний поет, автор багатьох популярних пісень  Андрій Демиденко познайомив між собою двох талановитих митців: поета Сергія Дзюбу та композитора Бориса Раденка.

І відтоді почалося їхнє активне, успішне творче співробітництво. Вже перша їхня пісня «Батьку мій» у виконанні популярного співака Павла Мрежука стала яскравою подією в мистецькому житті України. Згодом з’явилася прониклива пісня «Порадниця свята», присвячена мамі, у виконанні композитора Бориса Раденка.

І ось – нова цікава робота! Адже пісня «Здрастуйте рідні!» – водночас патріотична і напрочуд лірична, ніжна, зворушлива.

Присвячена вона нашим співвітчизникам, які зараз мешкають за кордоном. Кажуть, нашого цвіту – по всьому світу, і це – правда. Мільйони українців живуть нині у США, Канаді, Австралії, Польщі, Чехії, Угорщині та інших державах. Звісно, живеться їм по-різному, та майже всі розповідають, що сумують за Україною, і серцем линуть додому. Бо ще кажуть: добре там, де нас немає. А вдома людині має бути найкраще.

Пісня «Здрастуйте, рідні!» прекрасно зазвучала у виконанні народного артиста України, соліста Національного академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України Леоніда Сандуленка, котрий буквально вклав у неї свою душу. Цікаво, що Леонід Леонідович – із багатодітної ромської (циганської) родини. Співати почав із шести років. Своїм хрещеним батьком вважає легендарного Миколу Сліченка.

«Співпраця з такою обдарованою людиною, як Леонід Сандуленко, – це – честь для мене. Йому сподобалася й наша пісня про матір «Порадниця свята», тож Леонід Леонідович теж узяв її до репертуару і прекрасно записав у студії в своєму виконанні, – розповів Сергій Дзюба. – Щиро дякую і своєму співавтору Борисові Раденку, у якого кожна пісня – незвичайна, дивовижна, трепетна, не схожа на іншу, й усе це настільки зворушує та хвилює! Людям подобається, і я почуваюся щасливим – одразу дві наші пісні «Здрастуйте, рідні» та «Порадниця свята» виконує один із найкращих співаків України, справжній народний артист Леонід Сандуленко».  

Слухайте і  дивіться:

Сергій Квітницький 

Здрастуйте, рідні! 

Слова Сергія Дзюби, музика Бориса Раденка, виконавець: Леонід Сандуленко

Здрастуйте, рідні! Як там, у Штатах?

Сниться вам наша весна?

Штати – багаті, штатів – багато, –

Мамина хвіртка – одна;

Скрипне від туги, скрикне від болю,

Ніби помолиться вслід:

Дітоньки-діти, вольному – воля,

Може, побачите світ.

Приспів: 

Птахом летять мої мрії,

Сумом батьківських дібров.

Хай оберегом зігріють

Віра, надія, любов!

Здрастуйте, рідні! Ось ми – на фото:

Київ, Чернігів і Львів.

Ну, а про наші різні незгоди

Хтось уже вам розповів…

Ви не турбуйтесь: з відчаю, втоми

Ми вже не втратимо путь.

Ви повертайтесь, рідні, додому –

Вас тут, повірте, всі ждуть!

Ще цікаві публікації

One Thought to “Автори створили патріотичну і напрочуд ліричну пісню”

  1. […] артиста України Павла Мрежука) і «Порадниця свята» й «Здрастуйте, рідні!», які співає народний артист України Леонід […]

Прокоментуйте