«Бабине літо», «Свіча». І ось тепер — «Стріла»

Петро Антоненко, засновник і редактор Чернігівсьокї обласної газети «Світ-інфо», здавна пише прозу, а інколи й поезію. Він лауреат обласної літературно-мистецької премії імені Михайла Коцюбинського. Видав свого часу дві книги, обидві в обласній «Просвіті», — «Бабине літо» (1994) і «Свіча» (2001). У першій — проза: оповідання, етюди. У другій — кілька оповідань з першої книги, а також уперше опубліковані повість «Вересень» і поезії, написані незадовго до виходу книги. Майже всі прозові твори написані у 1980-ті роки, але цілком сьогоденні за звучанням.

Петро Антоненко. Портрет відомого чернігівського фотохудожника, покійного Валерія Шайгородського

І ось нова книга автора — «Стріла». Вона видана за обласною програмою підтримки книгодрукування на Чернігівщині, увійшла до числа переможців відбору за цією програмою на 2017 рік. Загалом того року було видано за програмою 11 книг місцевих авторів. Усі книги вийшли в Житомирі, у видавництві «Бук-Друк», яке виграло тендер на випуск цих книг.

Перша частина книги «Стріла» повністю відтворює попередню книгу «Свіча», в другій частині — проза, яка частково була в книзі «Бабине літо», а також прозові твори, які раніше взагалі не друкувалися. Також додано цикл поезій, які, власне, є текстами бардівських пісень, написаних свого часу автором.

Обкладинка книги

Читачі нашого видання вже знайомі з деякими творами автора.

Із книгою «Стріла» ви можете ознайомитися в культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» (Чернігів, вул. Шевченка, 9). А також можете завантажити книгу й насолоджуватися читанням творів:

Стріла. Петро Антоненко

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте