Банду наркоторговців накрила поліція

Поліція накрила банду наркоторговців, у яких було 2 тонни наркотиків на суму 110 000 000 гривень, повідомляє в ТелеграміЧернігів оперативний“.

Поліція одразу в кількох регіонах країни провела масштабну спецоперацію по затриманню учасників міжрегіонального наркотичного угруповання.

Під час проведення спеціальної операції перекриті канали постачання наркотиків до столиці і ліквідовано потужну нарколабораторію з виготовлення так званих «дизайнерських наркотиків», які відносяться до групи синтетичних наркотиків і амфетаміну.

За інформацією слідства, потужності лабораторії дозволяли виробляти до 25 кг психотропних речовин щотижня. Виготовлений «товар» реалізовувався оптовим покупцям за ціною 1 тис. доларів США за кілограм. Останні в свою чергу збували «психотропи» дрібним споживачам за ціною в 4 тис. доларів США за кілограм.

Загальна вага вилучених наркотичних, психотропних речовин і прекурсорів становить понад 2 тонн. Вартість вилученого, за попередніми підрахунками, становить 110 млн. гривень.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте