Боятися правди і відторгати правду — принцип Росії

Роскомнадзор вимагає видалити з сайту УІНП книгу Володимира Василенка про голодомор. 

В іншому випадку російський регулятор погрожує заборонити доступ до сайту Українського інституту національної пам’яті на території Росії. Відповідний лист надійшов на адресу Інституту 18 травня.

Про це нашому виданню повідомили в Українському інституті національної пам’яті. 

Згідно з листом, сторінка, що містить «російськомовну версію видання Володимира ВАСИЛЕНКА «Голодомор 1932-1933 років в Україні як злочин геноциду (правова оцінка)», внесена до «Єдиного реєстру доменних імен, вказівників сторінок сайтів у мережі Інтернет […], що містять інформацію розповсюдження якої в Російській Федерації заборонене». Заборона пов’язана з тим, що, як зазначено в листі, «ця інформація містить відомості, розповсюдження яких в Російській Федерації заборонено рішенням суду».

roskomnadzorРішення ж про включення сторінки до «Єдиного реєстру…» виніс Тобольський міський суд Тюменської області від 9 лютого 2016 року.

Відтак, Роскомнадзор вимагає впродовж доби з моменту отримання від провайдера хостингу повідомлення про включення сторінки до реєстру «вжити заходів по видаленню забороненої інформації й/або обмеженню доступу до сайту, що містить інформацію, розповсюдження якої в Російській Федерації заборонене». Або ж доступ до сайту «зобов’язаний обмежити провайдер». В іншому випадку мережева адреса сайту Українського інституту національної пам’яті в цілому буде включена до «Єдиного реєстру…», а доступ до нього операторами зв’язку в РФ буде обмежено.

КНИГА В ОРИГІНАЛІ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ ТУТ.

Або, про всяк випадок, ТУТ

Довідково:

ВАСИЛЕНКО Володимир Андрійович, 1937 р.н. — український правознавець-міжнародник, заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук, професор. З 2006 по 2010 — представник України в Раді ООН із прав людини.

Ще цікаві публікації

3 Thoughts to “Боятися правди і відторгати правду — принцип Росії”

  1. Рубікон

    Коли дивишся на всі ці події та хоч трохи аналізуєш (маю на увазі ситуацію з Насіровим, який підімЯв під себе митницю ну, і подакти, звичайно), то иммоволі задумуєшся — а куди рухається наша країна? ЧИ куди її рухають?

  2. Віктор

    Державы нет настоящей, поэтому и такие требования у России. Вернее держава есть, но правители не совсем думающие о державе…

  3. Сергій Бутко

    Український інститут національної пам’яті — центральний орган виконавчої влади, урядовий орган. Російська державна цензура мала нахабство вказувати Українській державі що треба або не треба робити.

Прокоментуйте