Через необережність механізатор позбувся пів долоні

Нещасний випадок на виробництві стався 5 жовтня. В розслідуванні подібних випадків беруть участь страхові експерти з охорони праці Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Працюючий по трудовому договору в ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» тракторист – машиніст сільгоспвиробництва, 1981 року народження, під час проведення робіт по ремонту комбайна у працюючому механізмі отримав травму у вигляді ампутації 4-х пальців правої руки та частини долоні.

Ймовірна причина нещасного випадку — порушення правил охорони праці. Розслідування проводить призначена комісія із участю представника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

У відділеннях управління з початку введення в Україні карантину пов’язаного із коронавірусною інфекцією розслідується біля 380 випадків захворювань гострого професійного захворювання на COVID – 19 медичних працівників, із них 3 випадки із смертельними наслідками.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області проводить роботу по відшкодуванню витрат пов’язаних з лікуванням і реабілітацією потерпілих від нещасних випадків та/або гострих професійних захворювань на виробництві, але це не звільняє роботодавців і працівників від необхідності дотримуватися правил охорони праці при виконанні будь – яких робіт.

Микола Манжула, начальник відділу профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Джерело: Спецкор регіон

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте