Чернігів: четверо депутатів вийшли з фракції «БПП Солідарність»

27 серпня чотири депутати міської ради заявили про вихід з фракції “БПП Солідарність”¹. За кілька хвилин до початку пленарного засідання 55-ї сесії міської ради Андрій Дериземля, Роман Старіков, Наталія Малець, Інна Лещенко розповіли журналістам, що саме спонукало їх до такого рішення.

Андрій Дериземля каже, п’ять років вони працювали в єдиній команді, виключно на розвиток міста. Напередодні місцевих виборів, коли всі партії висувають своїх кандидатів, їхня думка, як членів фракції «Європейська солідарність», не збігається з позицією місцевої організації.

Романа Старікова обурили останні дії центрального апарату партії напередодні місцевих виборів. «З нами ніхто не переговорив щодо кандидата, якого намагаються висунути від “Європейської солідарності” на місцеві вибори. Знову відбувається продаж партійного осередку для можливостей бізнесу. А ми знаємо, що Марина Рейко представляє групу “Вена”. Це бізнес-проєкт, в якому ми не хочемо брати участь», – заявив Роман Старіков.

Депутатка міської ради Наталія Малець брала участь у загальних зборах, де обирали нову раду партії. Каже, проголосувала за цю раду лише тому, що там була людина, яку вона підтримує, – це Алла Ващенко. Одна із семи. «Всі інші люди з’явилися там випадково, – каже Наталія Малець. – І мені не зрозуміло, чому вони там з’явилися, адже це керівний орган».

Алла Ващенко, яка 5 років була членом ради чернігівської міської організації партії “Європейська солідарність” (БПП), заявила про свій вихід з партії. «Те, що відбувається на рівні місцевої організації цієї політичної сили, мене непокоїть. Тим страшніше, що я не можу впливати на це», – каже вона.

Депутати міської ради повідомили, що вони припиняють членство у фракції партії “БПП Солідарність» і приєднуються до міжфракційної депутатської групи “Рідний дім”.

Четверо депутатів вийшли з фракції «БПП Солідарність»

Четверо депутатів вийшли з фракції «БПП Солідарність» 27 серпня чотири депутати міської ради заявили про вихід з фракції партії "БПП Солідарність". За кілька хвилин до початку пленарного засідання 55-ї сесії міської ради Андрій Дериземля, Роман Старіков, Наталія Малець, Інна Лещенко розповіли журналістам, що саме спонукало їх до такого рішення. Андрій Дериземля каже, п'ять років вони працювали в єдиній команді, виключно на розвиток міста. Напередодні місцевих виборів, коли всі партії висувають своїх кандидатів, їхня думка, як членів фракції «Європейська солідарність», не збігається з позицією місцевої організації. Романа Старікова обурили останні дії центрального апарату партії напередодні місцевих виборів. «З нами ніхто не переговорив щодо кандидата, якого намагаються висунути від "Європейської солідарності" на місцеві вибори. Знову відбувається продаж партійного осередку для можливостей бізнесу. А ми знаємо, що Марина Рейко представляє групу "Вена". Це бізнес-проєкт, в якому ми не хочемо брати участь», – заявив Роман Старіков. Депутатка міської ради Наталія Малець брала участь у загальних зборах, де обирали нову раду партії. Каже, проголосувала за цю раду лише тому, що там була людина, яку вона підтримує, – це Алла Ващенко. Одна із семи. «Всі інші люди з'явилися там випадково, – каже Наталія Малець. – І мені не зрозуміло, чому вони там з'явилися, адже це керівний орган». Алла Ващенко, яка 5 років була членом ради чернігівської міської організації партії "Європейська солідарність" (БПП), заявила про свій вихід з партії. «Те, що відбувається на рівні місцевої організації цієї політичної сили, мене непокоїть. Тим страшніше, що я не можу впливати на це», – каже вона.Депутати міської ради повідомили, що вони припиняють членство у фракції партії "БПП Солідарність» і приєднуються до міжфракційної депутатської групи "Рідний дім".

Опубліковано Факт-новини Четвер, 27 серпня 2020 р.

Джерело: news.ch.tv

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте