Чернігівська облрада вшанувала світлу пам’ять загиблих героїв Сіверщини

Наприкінці березня 2018 року відбулася чергова дванадцята сесія обласної ради сьомого скликання, на якій було прийнято більше ста рішень з різноманітних проблемних питань забезпечення життєдіяльності краю.

Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко разом із очільником обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем під час чергової дванадцятої сесії обласної ради сьомого скликання, яка відбулася напркиінці березня, вручили матері та дружині полеглого за Вітчизну молодшого сержанта Володимира Мальцева за проявлену мужність і високу відвагу, виявлені ним під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, орден «За мужність» Ш ступеню (посмертно).

Також керівники області запросили на сцену обласної ради батьків майора Андрія Шанського, який проходив службу у Північному управлінні Національної гвардії України у Києві та геройськи загинув 5 вересня 2014 року в Донецькій області, яким передали медаль “ЧЕСТЬ. СЛАВА. ДЕРЖАВА”.

Родичам загиблих воїнів-героїв весь зал аплодував стоячи, дякуючи їм за безмежну мужність, яку вони виявили, втративши найдорожчих людей.

Світлу пам’ять загиблих героїв Сіверщини та передчасно померлих колег-депутатів народні обранці і всі присутні вшанували «хвилиною мовчання».

— Хотів би висловити кілька пам’ятних слів про людей, яких, на превеликий жаль, вже немає поряд із нами. Нещодавно, в березні цього року, залишили цей світ наші колеги-депутати обласної ради попереднього скликання: Микола Іванович Стрілець та Петро Петрович Хомрач, які багато років самовіддано працювали на благо рідного краю. Також на Сході України на неоголошеній війні продовжують гинути наші воїни-земляки. Сьогодні на алтар волі і свободи нашого народу Чернігово-Сіверська земля віддала 165 своїх воїнів-героїв. Отож давайте разом згадаємо про наших колег та низько схилимо голови перед захисниками Вітчизни, які віддали своє життя за цілісність України, їхніми батьками, дружинами, дітьми та онуками, що не дочекались їх до рідної домівки, — наголосив голова обласної ради Ігор Вдовенко під час сесії.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте