Чернігівські футболісти показали індивідуальну майстерність

10 квітня домашній матч двадцять першого туру Чемпіонату України у вищій лізі, футболісти «Десни» провели в Чернігові на стадіоні імені Ю.О. Гагаріна проти ФК «Олександрія». Через перебування Чернігова у «червоній» карантинній зоні, матч проходив без глядачів.

Хоча перший тайм і проходив у рівній боротьбі, першими відкрили рахунок гості. На 29-й хвилині Кирило Ковалець стрімко увірвався до штрафного майданчика господарів, переграв захисників «Десни», і спрямував м’яча у ворота Ігоря Литовки.

Невдовзі чернігівські футболісти відігралися. Після кутового удару, виконаного Олексієм Гуцуляком, метушнею в карному майданчику скористався захисник чернігівської команди Максим Імереков, який шедевральним ударом п’ятою зрівняв рахунок.

В другому таймі на 54-й хвилині чернігівці вийшли вперед. Андрій Тотовицький, високо вистрибнувши, замкнув подачу із кутового.

Наприкінці матчу «сіверяни» забили втретє. Олексій Гуцуляк, майстерним ударом, завершив контратаку «Десни», відправивши м’яча у самісіньку «дев’ятку» воріт олександрійців. А на останніх секундах гри чернігівці забили четвертий гол. Андрій Тотовицький ударом п’ятою, наслідуючи приклад Максима Імерекова, довів рахунок до розгромного.

Після матчу головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Важкий матч і серйозний суперник, але в цілому зіграли дисципліновано. У вирішальні моменти показали індивідуальну майстерність».

Отже, після домашньої перемоги над ФК «Олександрія» з рахунком 4:1, «Десна» закріплюється на четвертій сходинці у турнірній таблиці. Лідирує в Чемпіонаті київське «Динамо», друге місце посідає донецький «Шахтар», третє – луганська «Зоря».

17 квітня матч двадцять другого туру Прем’єр-ліги футболісти чернігівської «Десни» проведуть на виїзді проти дебютанта – ФК «Минай» із Закарпаття.

Результати матчів 21 туру:

«Десна» (Чернігів) – ФК «Олександрія» 4:1.

«Динамо» (Київ) – СК «Дніпро-1» 2:0. ФК «Маріуполь» – «Шахтар» (Донецьк) 0:3.

Зоря» (Луганськ) – «Інгулець» (Петрове) 2:0. «Рух» (Львів) – ФК «Минай» 2:0.

«Олімпік» (Донецьк) – «Колос» (Ковалівка) 1:2. «Ворскла» (Полтава) – ФК «Львів» 2:1.