Чернігівські спортсмени в погонах їздили підкоряти Балеарські острови

Працівники ГУНП в Чернігівській області взяли участь в 5-му міжнародному поліцейському турнірі з міні-футболу на Мальорці.

Правоохоронці не лише взяли участь у заходах Міжнародної поліцейської асоціації, а й провели офіційні та дружні зустрічі з делегаціями поліції 35 країн світу.
Організаційний комітет міжнародного поліцейського турніру з міні-футболу (LоJack World Police Indoor Soccer Tournament) офіційно запросив членів Чернігівського відділення Української секції міжнародної поліцейської асоціації взяти участь у 5-му щорічному змаганні з міні-футболу на Мальорці.
Понад 120 команд змагалися за Кубок чемпіона в трьох вікових категоріях.
футбол міні поліція чернігів (2)Делегація Чернігівщини була представлена вісьмома членами Чернігівського відділення Міжнародної поліцейської асоціації, а всього від Української секції МПА до Мальорки вирушило понад 200 учасників, в тому числі футбольна команда з Чернігова.
футбол міні поліція чернігів (3)Команда з Чернігова “IPA DESNA”, новачок турніру, попри брак змагального досвіду, продемонструвала гідний рівень спортивної майстерності та здобула почесний кубок «За волю до перемоги». Організатори міжнародного турніру висловили щире сподівання побачити чернігівських футболістів і на наступних змаганнях та переконання в тому, що їхні здобутки на футбольному майданчику будуть ще вагомішими.
футбол міні поліція чернігів (4)Чернігівські спортсмени в погонах також мали насичену культурну програму, ознайомилися з пам’ятками історії та архітектури Мальорки — перлини у низці Балеарських островів, довідалися про місцеві традиції, познайомилися з європейськими колегами-поліцейськими.

футбол міні поліція чернігів (6)

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте