Чернігівські юристи відвідали Центр медичної реабілітації «Інтеграція»

Керівник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк і начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Харідков 20 квітня 2018 року зустрілися з представниками громадської організації «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації осіб з інвалідністю з вадами фізичного розвитку «Інтеграція».

Візит мав на меті розповісти людям з обмеженими можливостями про проект «Я МАЮ ПРАВО!» в дії та законодавчі ініціативи, які на сьогодні покликані захищати права громадян.

Долучились до заходу і представники Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської у місті Чернігові ради, Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу.

Користуючись нагодою, члени організації поцікавились у посадовців, як повернути продавцю товар неналежної якості, отримати путівку на санаторно-курортне лікування, замінити пенсійне посвідчення, підготувати документи на забезпечення технічними засобами пересування, оформити спадщину за законом та право власності на земельну ділянку, сплатити аліменти тощо.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте