«Чорна» субота для птахів на озері біля Ічні

Сьогодні вперше після «чорної» суботи побував на ставі «Тракторний стан», так як був у відрядженні за межами району. Наслідки безчинства над природою та свавілля, які творили «горе-мисливці» та ічнянські «козаки» разом з колегами з прилуцького «козачого» полку побачив на власні очі. До суботи спостерігав більше сотні птахів, насолоджувався їх мелодійним співом, на душі було радісно від такого єднання з природою.

Раділи такій гармонії жителі міста та гості разом зі своїми дітками, рибалки — водойма стала місцем відпочинку та спілкування з живою природою для ічнянців.
Птахи стали небоязкими та довірливими до людей. Підтримуючи бажання більшості ічнянців, минулого місяця, напередодні початку сезонного полювання, міська рада прийняла вірне рішення щодо збереження популяції птахів на ставі, рекомендувавши МРП «Ічня» створити відтворювальну ділянку мисливських угідь на території ставу.

Але минула субота (я назвав би її «чорною») стала не тільки викликом для птахів на ставі, а громадянам нашої ОТГ. І цей виклик зробили так звані «мисливці» з ТОВ «МРП «Ічня» на чолі з її керівником Сергієм Калайдою та ряжені «козаки»-покидьки, які розстріляли довірливих птахів.
Після того, що вони вчинили, їх важко назвати людьми. Після своїх дій вони залишили пусте озеро, купу вистріляних гільз, пляшки з-під алкоголю та сміття після нічного гуляння.

Пташиний будиночок на озері тепер пустує

Отримавши несподіваний страшний стрес, лебеді десь заховалися в очереті, вбито декілька лисух та качок.
Так святкують «справжні патріоти», які кричать «Слава Україні!», а потім займаються розвагами на крові та смерті невинних птахів.

Така ідилія тут була ще до полювання мисливцями-вбивцями

Ічнянська громада, я впевнений у цьому, «достойно» оцінила та ще оцінить дії цих варварів та прийме відповідні рішення. Гніву ічнянців не має меж, телефон не замовкає від дзвінків справедливо обурених людей.

Віктор Кияновський

Я, як голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин у Чернігівській обласній раді, прийму всі заходи для покарання винних у скоєному та недопущенню подібного свавілля в нашому районі та області.

Будемо сподіватися, що правоохоронні органи дадуть законну оцінку діям таким супостатам-козакам. А винні будуть нести покарання відповідно до чинного законодавства!

Віктор КИЯНОВСЬКИЙ, м.Ічня, Чернігівська область

Від редакції. Минулого року на цьому ж озері в Ічні нелюди розстріляли сім’ю лебедів. «Мисливці»-варвари так  і залишилися непокараними.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте