Наші контакти

Ваші поради, пропозиції, зауваження ми можемо отримати за телефонними номерами: 

0676971464; 0935337439; 0996279973

Зв`язатися з нами можна також письмово через форму зворотного з`язку або електронною поштою speckortv@ukr.net.

СПЕЦКОР (Спеціальний кореспондент) – Інтернет-видання про все, що хвилює. А головне – це спектр нового й особливого бачення на інформаційну картинку сьогодення. У чому ця особливість? Ми – незалежні! Ми самостійні від усіх політиків, посадовців, суджень, оцінок тощо.

Якщо Ви володієте інформацією про різні факти – інформуйте нас і журналіст (відео-оператор) неодмінно виїде на місце події для фіксації потрібних моментів.

На нашому сайті Ви можете не лише БЕЗКОШТОВНО розмістити свої оголошення, статті на улюблені теми, власні поетичні та прозові твори, фотографії свого міста, села, а й розповісти іншим читачам про домашніх улюбленців, поділитися враженнями від несподіваних пригод, повідати різні історії з життя-буття.  

Якщо Ви не маєте можливості самі подати оголошення, то можете продиктувати текст оголошення за телефоном: 0935337439.

І що вже точно не другорядне – це можливість ПРИВІТАТИ своїх рідних, знайомих з Днем народження, урочистою подією, річницею або святами. Зразки подібних привітань можете подивитись тут: 

У НАТХНЕННИЦІ НАРОДНОЇ МЕДИЦИНИ Й ЦІЛИТЕЛЬСТВА НАТАЛІЇ ЗЕМНОЇ — ЮВІЛЕЙ

Колектив КП “Чернігівводоканал” вітає з Днем народження свою колегу

ПОКЛИКАННЯ НА ВСЕ ЖИТТЯ – ЦЕ ЛІС І ЙОГО СТИХІЯ

Також Ви можете розмістити свою інформацію, яка може заслуговувати на увагу громадськості, наприклад, про заходи, які Ви плануєте провести.

Ми будемо раді Вам допомогти!

Редактор видання Сергій Кордик, м.Чернігів

Comments are closed.