Делегація німецького Меммінгена − в українському Чернігові

У Чернігові розпочинаються Дні німецького міста-побратима Меммінгена. На святкування 25-річчя дружби між двома містами в обласний центр Чернігівщини прибуває німецька  делегація на чолі з обер-бургомістром Меммінген. Серед учасників делегації представники органів влади й освітянської галузі, духовий оркестр, селянський хор та медики.

Як повідомила нашому виданню керівник прес-служби Чернігівської міської ради Наталія Чусь, вже 22 травня, у неділю, відбудеться офіційна зустріч Чернігівського міського голови з делегацією міста Меммінгена та представниками Посольства ФРН в Україні.

Також цього дня у програмі − відвідання офіційною частиною німецької делегації першої державної пожежної-рятувальної частини, та  Чернігівського вищого професійного училища. А вже у вечері в Чернігівському драматичному театрі відбудуться урочистості з нагоди Днів Меммінгена в Чернігові. І головне – це підписання нової Угоди про партнерство між Черніговом та Меммінгеном.

Наступного дня, у понеділок − покладання квітів на Німецькому кладовищі та до могили Невідомого солдата на Болдиній Горі. Також у програмі відвідання офіційною делегацією Чернігівського Національного технологічного університету, другої міської лікарні. А для шанувальників мистецтва − концерт селянського хору в музичному училищі ім. Ревуцького та військового оркестру в музичній школі №1 ім. С. Вільконського.

Довідка

Меммінген розташований у адміністративному окрузі Швабія на заході Баварії (ФРН). Перша літописна згадка про місто датується 1128 р. Площа Меммінгена – 70,5 кв. км, населення – 41,3 тис. чоловік. У місті працює 46 промислових підприємств, є чимало бізнесових об’єднань.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте