Для справжніх бійців вікових обмежень не буває

Військові спортсмени 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України змагалися за право участі в Чемпіонаті Збройних Сил України на кубок Президента України. 

У 169 навчальному центрі  Сухопутних військ Збройних Сил України, що в Десні на Чернігівщині, відбувся турнір з рукопашного бою серед військовослужбовців. Понад 40 учасників змагань виборювали право потрапити до збірної команди Сухопутних військ.

армія рукопашний бій (4)Після цього турніру військові спортсмени – переможці турніру візьмуть участь в навчально-тренувальних зборах для підготовки до чемпіонату на кубок Президента України, який відбудеться в червні 2016 року.

армія рукопашний бій (6)Змагання проходили за правилами Всеукраїнської федерації рукопашного бою. Учасникам було дозволено дозований контакт із зупинкою з метою попередження травм.

армія рукопашний бій (5)Головним суддею змагань був Президент федерації рукопашного бою Чернігівської області – Сергій Козир. Спортсмени високо оцінили організацію турніру, яку очолив начальник служби фізичної підготовки і спорту командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Ігор Шлямар.

армія рукопашний бій (3)Найцікавіший поєдинок відбувся за участі найстаршого представника – 59-річного начальника розвідки 92 бригади полковника Петра Недзельського, який на власному прикладі довів, що для справжнього бійця вікових обмежень немає.

 Олександр ПАРІЙ

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте