Акценти Вікенд + Туризм Конференції Культура Популярне Статті. Аналітика Суспільство Усі новини Фото Чернігівщина 

Для відродження Качанівки обрано голову правління Благодійного фонду

Меценати. Віктора Кияновського обрано головою правління Благодійного фонду «Відродження Качанівки»

Предки залишили нам у спадок надзвичайну перлину архітектурно-паркового мистецтва, унікальну за своєю самобутністю та історичною цінністю – Качанівку, що в Ічнянському районі на Чернігівщині.

Сьогодні це чи не єдина пам’ятка своєї епохи, комплексно збережена до теперішнього часу попри усі негаразди історичного розвитку країни.

Нещодавно відбулася, без перебільшення, визначна подія в історії заповідника – за ініціативою депутата обласної ради, члена фракції Аграрної партії України Віктора Кияновського утворено благодійний Фонд «Відродження Качанівки», який покликаний сприяти розбудові, реконструкції та розвитку Національного історико-культурного заповідника.

Віктор Кияновський

Присутні одноголосно обрали Віктора Павловича головою правління новоствореного Фонду. А він, у свою чергу, висловив переконання, що створення Фонду, котрий об’єднає небайдужих до нашої історичної минувщини людей, відкриє нові можливості подальшого розвитку культурно-мистецького та туристичного осередку у Качанівці.

– Майбутні покоління мають побачити всю красу і велич Качанівки, яка з кожним роком стає все більш популярним місцем для туристів з України та із-за кордону. Значно більше людей нині збирає і літературно-мистецьке свято «Качанівські музи». Ми будемо налаштовувати звязки з українською діаспорою за кордоном та розширювати коло однодумців, – зазначив Віктор Кияновський.

Головою наглядової ради Фонду «Відродження Качанівки» обрали очільника облдержадміністрації Валерія Куліча. Найближчими завданнями в роботі фонду голова ОДА окреслив ґрунтовну інвентаризацію проблематики й напрацювання алгоритму дій – поетапного та кількарівневого, – щоб кожен охочий міг посильно долучитися до відновлення і збереження Качанівки та мав упевненість в ефективності свого внеску.

Підтримати колегу по фракції – Віктора Кияновського – та привітати його з набуттям нового статусу приїхали голова обласної організації Аграрної партії України й депутат обласної ради Сергій Гайдай, заступник голови обласної ради й заступник голови обласної організації Аграрної партії Арсен Дідур, депутати-аграрії Юрій Болоховець, Василь Нестерук, Віктор Труш та Сергій Чубовський.

– Поява фракції аграріїв майже у повному складі означає, що ви повністю підтримуєте ініціативу свого колеги? – запитала у Сергія Гайдая.

– Безумовно. Адже новостворений Фонд об’єднає владу, громаду та меценатів для втілення в життя усіх амбітних планів подальшого розвитку культурно-мистецького та туристичного осередку у Качанівці. А ми усі разом долучатимемося до ініціатив Фонду, адже маємо всупереч усім політичним та економічним кризам зберегти для нащадків усе те, чим багата Чернігівщина, – зазначив голова обласної організації Аграрної партії України Сергій Гайдай.

Наталія Купрієнко

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку