До махінацій із страховими виплатами працівники Фонду не причетні

У зв’язку з поширенням у ЗМІ інформації про начебто викриття співробітниками Служби безпеки України махінацій з виплатами Фонду соціального страхування у Львівській області виконавча дирекція Фонду повідомляє наступне.

Про це повідомив Фонд соціального страхування України.

Співробітники Служби безпеки України дійсно викрили махінації із страховими виплатами через професійні захворювання, однак внаслідок зловживань не посадових осіб органів Фонду, а посадовців спеціалізованої медичної установи.

Співробітники служби встановили, що голова однієї з лікарських експертних комісій (ЛЕК) протягом року спільно з іншими посадовцями безпідставно встановлювали працівникам місцевих промислових підприємств діагнози щодо набуття профзахворювань.

Сфальсифіковані медичні висновки у подальшому використовували для отримання щомісячних страхових виплат.

Фонд не встановлює діагнози щодо набуття профзахворювань, а призначає страхові виплати згідно визначених чинним законодавством документів.

У свою чергу управлінням виконавчої дирекції Фонду у Львівській області виплати потерпілим припинено до вирішення справи в суді. Як потерпілою стороною проводиться робота щодо заявлення цивільного позову у кримінальній справі про стягнення нанесеної Фонду шкоди.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте