До музичного саду запрошуємо вибагливих меломанів

В серці кожної дитини з народження лунає музика. Щоб підтримати її, з кожного проданного квитка «Концерт в Саду» я віддаю 30 грн на придбання звукового обладнання для прослуховування вінілових платівок, а також невеликої колекції платівок (від класики до сучасного етно, року, джазу) і CD артистів з автографом, які виступатимуть в рамках проекту «Концерт в Саду».
Подарувати цей комплект хочу музичній школі.
Запрошую містян долучитися до збору коштів. Для цього тільки треба купити квиток на концерт в Саду!
Перший концерт серії 13 квітня!

Прийшла весна та незабаром розквітнуть сади. Саме до саду ми й запрошуємо вибагливих меломанів. Ця категорія слухачів в Чернігові майже осиротіла, але Kadimamusic не лишає друзів напризволяще. Й у квітні (литаври!) заплановано перший концерт у домашньому кафе «El САД» (вул. Т.Г. Шевченка, 59). Перший з великої серії вечорів за участі музикантів, які займають перші місця серед найвідоміших та найцікавіших представників української джазової, етно і незалежної сцени.

Ця категорія музикантів цікава тим, що їм можна довірити виконання будь-якої музики, але свою музику вони виконують так, як ніхто цього не зробить. Проте досить голих слів, пора називати імена.

Перший концерт «у Саду» пройде за участі проекту Jazz Kolo Ігоря Закуса, який презентує програму «Коломийки».

Трохи відкотившись у часі до початку джазового фестивального руху в Чернігові, нагадаємо, що частково «Коломийки» вже звучали на чернігівській сцені та настільки запам’ятались слухачам, що їх згадують по цю пору. Можна тільки уявити до якого ідеального стану маестро Закус відшліфував матеріал за ці роки. Але навіщо навантажувати уяву, якщо можна все це побачити на власні очі та почути на власні вуха 13 квітня на сцені чудового закладу «El САД»

КОЛОМИЙКИ

“Етно-джазова програма на основі українських народних пісень та танців”, – так просто відповів на питання про “Коломийки” Ігор Закус. Слід зауважити, що просте для Jazz Kolo, легко може виявитись недосяжним для інших. Учасники проекту справді викладають там, де інші вчаться.

Народна музика в своїй простоті складніша за інші жанри та стилі, оскільки її треба розуміти не тільки свідомістю, а й… але, щоб довго не плутати просто скажемо, що Ігор Закус сам стає музикою, коли виконує цю програму, це чарівництво перед очами слухачів, віртуозне плетіння з джазу та аутентичного етно, що охоплює одразу всесвітню давнину та пульс модерного життя.

Це – магія та шаманізм, що у своїй натуральності притамані Україні просто тому, що так є. Й ця музика безумовно стане найчудовішим саундтреком для явлення світу весни, на яку ми усі чекаємо, як вже давно не було.

Jazz Kolo: Ігор Закус — бас

Іванка Червинська — вокал

Родіон Іванов — піано

Сергій Балалаєв — барабани

Чернігів, вул. Шевченка 59
120 – 200 грн.
Купити квиток можна ТУТ.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте