Акценти Гроші Популярне Правопорушення Прокуратура Усі новини Чернігівщина 

Довели боржника до самогубства, тож замість грошей п’ять років ув’язнення

По п’ять років ув’язнення отримали негідники за доведення до самогубства людини.

Про це повідомили в Менській місцевій прокуратурі Чернігівської області.

13 лютого 2018 року Новгород – Сіверським районним судом визнано винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 126 та ч. 3 ст. 353 КК України мешканців Семенівського району Б. та К. та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі кожному.

Зокрема, громадянин Б. спільно з громадянином К., шляхом жорстокого поводження та неоднократного застосування фізичного та психологічного насильства примушували громадянина С. до виконання цивільно – правового зобов`язання, а саме виконання договору позики, чим спричинили інші тяжкі наслідки, а саме до скоєння самогубства громадянина С.

Так, в кінці травня 2016 року, точної дати слідством не встановлено? громадянин Б., перебуваючи в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області, дав громадянину С. в борг гроші в сумі 500 грн з домовленістю про повернення ним тієї ж суми при можливості в найближчий час.

Також на початку липня 2016 року, точної дати слідством не встановлено, громадянин К., перебуваючи у м. Києві, дав громадянину С. в борг гроші в сумі 500 грн та мобільний телефон марки «Nokia Е51», з домовленістю про повернення ним тієї ж суми грошей та телефону при можливості в найближчий час.

Однак, громадянин С. через скрутне матеріальне становище в подальшому не зміг повернути громадянам Б. та К. позичені ним грошові кошти та мобільний телефон.

Починаючи з кінця липня 2016 року, як по телефону, так і особисто, громадяни К. та Б. стали вимагати погашення боргу громадянином С.

Вказані дії громадян Б. та К. супроводжувалися вимаганням від громадянина С. взяти гроші в кредит, систематичними образами його особи, нецензурною лайкою, нанесенням тілесних ушкоджень, а також погрозою їх застосування.

Не витримавши жорстокого поводження, шантажу, систематичного приниження людської гідності, а також будучи неспроможним знайти гроші громадянин С. 03 вересня 2016 року у вечірній час, перебуваючи у сараї господарства за місцем проживання, маючи намір покінчити з життям, що виник в результаті протиправних дій вказаних громадян, вчинив самогубство через повішення в петлі, залишивши передсмертну записку.

Згідно ухвали апеляційного суду Чернігівської області вирок районного суду залишено без змін.

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку