Двох посадовців Укрзалізниці судитимуть за махінації з коштами

Посадовці Укрзалізниці та підрядник постануть перед судом за нанесені державі збитки у півмільйона гривень під час ремонту залізничного мосту.

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох посадовців регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» та керівника приватного будівельного підприємства, яких підозрюють у службовому підробленні, розтраті та заволодінні бюджетними коштами (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що посадові особи спільно з підприємцем спричинили збитки державі на суму понад 438 000 грн під час ремонту інженерної споруди Укрзалізниці — залізничного мосту на ділянці міжнародного сполучення Гомель – Чернігів – Київ.

З’ясовано, що службовці внесли в акти прийняття виконаних робіт недостовірні відомості щодо найменування та обсягів фактично виконаних робіт і підписали їх.

Ці документи послугували підставою для незаконного перерахування бюджетних коштів на рахунок підрядника.

Як повідомили в Чернігівській обласній прокуратурі, досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП у Чернігівській області.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте