Електронні послуги запровадили в Пенсійному фонді України

У Києві завершився Всеукраїнський прес-тур, організований Пенсійним фондом України, який проходив у кілька етапів протягом квітня у п’яти обласних центрах країни, залучивши до обговорення теми дистанційних послуг понад 200 представників засобів масової інформації.

Мета прес-туру ─ популяризація нових сервісів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.  Серед послуг – безкоштовне СМС-інформування, дистанційне отримання довідок з QR-кодом, отримання інформації про страховий стаж, кабінет страхувальника для роботодавців та багато інших корисних можливостей.

Підсумковий прес-захід відбувся за участю Голови правління Пенсійного фонду Євгенія Капінуса, заступників Голови правління, директора Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Фонду, керівників головних управлінь Фонду у Черкаській, Чернігівській, Київській областях та місті Києві.

У заходах взяли участь також і представники проекту USAID «Трансформація фінансового сектору в Україні».

– Найближчим часом ми зможемо надавати основний масив дистанційних послуг через наші веб-ресурси, – повідомив Євгеній Капінус. ─ Крім того, сьогодні ми працюємо над запровадженням нового сервісу – електронної черги. Кожен користувач веб-порталу незабаром зможе записатися на прийом до будь-якого відділення Фонду онлайн. Це дасть можливість зекономити час нашим клієнтам і уникнути черг при відвідуванні наших установ. Ми сподіваємось, що сервіси, над розробкою яких працює Пенсійний фонд, будуть корисними для усіх категорій громадян.

Начальник Головного управління Пенсійного Фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко зазначив, що на Чернігівщині пенсіонерів серед сільського населення більше, ніж серед міських жителів, а тому в населених пунктах діють “регіональні” пенсійні служби та окремі робочі місця, де працюють фахівці-пенсійники.

 — На сьогоднішній день вже зареєстровано 32 тисячі користувачів порталу ПФУ серед мешканців Чернігівщини, — наголосив Юрій Юрченко. —  22 тисячі — це користувачі, які забажали, аби їм надсилали безкоштовіні СМС-повідомлення. 4,5 тисячі користувачів отримали через відповідний сервіс електронні пенсійні посвідчення.

Відзначимо, що прес-конференції, які завершилися підсумковим прес-туром у Києві, були організовані та проведені протягом квітня для журналістів Київської, Чернігівської, Черкаської областей та міста Києва.

Детальніше про те, як користуватись особистим кабінетом, отримувати онлайн-довідки та замовити послугу СМС-інформування можна переглянути в окремих наших відео за посиланнями:  

Як користуватися веб-порталом електронних послуг ПФУ

Як налаштувати послуги безкоштовного СМС-інформування ПФУ

Як отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте