Театральні вистави у Чернігові

Афіша подій Чернігова на грудень від TicketsBox: KUTAISI, «Наймичка», «Вій», Фікси ШОУ «Дід мороз існує!» та інші.

На чернігівську публіку очікує багато гарних подій, що заслуговують уваги. Про них нам розповів одним  із найкращих квиткових операторів країни TicketsBox . Тепер щоб купити квитки на виставу в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка не потрібно їхати до каси, достатньо зайти на сайт https://ticketsbox.com/chernihivtheatre/ та купити електронний квиток, оплативши його за допомогою банківської карти.

Що чекає на чернігівську публіку в грудні?

6 грудня – вистава «Наймичка»

Наймичка

Новий експериментальний проект Анастасії Кузик, молодої режисерки та володарки гранту Президента України в галузі театрального мистецтва. Ви познайомитесь з класичною п’єсою Івана Карпенка-Карого в новому нетривіальному втіленні. Вистава досить актуальна та цікава для сучасного глядача.

10 грудня – вистава «Танго»

Познайомтесь з п’єсою всесвітньо відомого польського драматурга Славомира Мрожека. Не дивлячись на те, що вона була написана в 60-тих роках ХХ століття, вистава досить актуальна для сучасного глядача, ніби створена з подій сьогодення. Тема різних поколінь презентована в будинку, в якому проживають яскраві представники кількох поколінь. Буде цікаво!

12 грудня – KUTAISI

Ансамбль пісні та танцю Грузії Кутаісі відправляється в гастрольний тур містами України. Приготуйтесь зануритись у вир емоцій з перших хвилин унікального шоу ансамблю. Для української публіки колектив підготував нову концертну програму, в якій ще більше безкінечної енергії етносу. Подорожуй Грузією разом з KUTAISI.

15 грудня – Докудрама «Вій»

Вистава, в якій поєднана фольклорна гоголівська фабула з п’єсою сучасного українського драматурга Наталії Ворожбит. Постановка Андрія Бакірова стала креативною роботою, в якій сюжетні події потрапили в сучасну реальність. Авторські задумки вражають, дивують та спонукають задуматись глядача над життям.

27 грудня – комедія «Ніч перед Різдвом»

Чарівна історія повісті Миколи Гоголя в постановці Андрія Бакірова створить чарівну та по-справжньому казкову атмосферу. Це новацій на робота шевченків ці, яка справить глибоке враження на кожного глядача. В історії переплітається багато всього – комічне, реальне, фантастичне та уявне, легенди та справжнє життя. Яскрава картинка на сцені, створена акторами в неймовірних сценічних образах, нестримна енергетика та захоплюючі танцювальні постановки – це нова комедія «Ніч перед Різдвом».

30 грудня – Новорічне Фікси ШОУ «Дід мороз існує!»

Нове новорічне шоу для самих маленьких глядачів. Це ліцензійна вистава за мотивами відомого та улюбленого для багатьох дітей мультсеріалу «Фіксики». На виставі дітки впевняться в тому, що Дід Мороз існує. Разом із фіксиками на сцені будуть новорічні чарівники з різних країн. Казкова святкова атмосфера в залі, захоплюючі ігри, танці та багато сміху чекає на маленьких глядачів.  

 TicketsBox знає все, про культурне та спортивне життя твого міста. 

Позначки:,

Дата

Гру 06 - 07 2019
Expired!

Час

19:00 - 19:00
Категорія

Прокоментуйте