Горілчаний сурогат виготовляли на Чернігівщині

Співробітниками податкової міліції Чернігівської області активізовано проведення перевірочних заходів з протидії правопорушенням на ринку реалізації лікеро-горілчаних виробів.

Такі заходи організовані на виконання протоколу наради з учасниками ринку лікеро-горілчаних виробів під головуванням Прем’єр–міністра України та рішення робочої групи, утвореної відповідно до Розпорядження Чернігівської ОДА.

В грудні поточного року співробітники податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили черговий «підпільний цех» з виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції, в тому числі під маркою всесвітньо відомих брендів.

Не маючи ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, житель Чернігівської області на території приватного помешкання організував виробництво алкогольного сурогату під виглядом відомих міжнародних торговельних марок в пластиковій тарі та в тарі «bag-in-box».

Реалізовували ділки свою недоброякісну продукцію в торговельній мережі Чернігівської області, а також в мережі «Інтернет», шляхом розміщення оголошень в закритих групах мобільних додатків миттєвих повідомлень.

За результатами проведених обшуків, з незаконного обігу вилучено 910 літрів алкогольного сурогату в пластиковій тарі та в тарі «bag-in-box», без марок акцизного податку. Всього вилучено ТМЦ на суму 309 тис. грн.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте