Про нас

СПЕЦКОР (Спеціальний кореспондент) – ще один сайт про все, що хвилює. А головне – це спектр нового й особливого бачення на інформаційну картинку сьогодення. У чому ця особливість? Ми – незалежні! Ми самостійні від усіх політиків, посадовців, суджень, оцінок тощо.

Якщо Ви володієте інформацією про різні факти – інформуйте нас і журналіст (відео-оператор) неодмінно виїде на місце події для фіксації потрібних моментів.

На нашому сайті Ви можете не лише БЕЗКОШТОВНО розмістити свої оголошення, статті на улюблені теми, власні вірші, фотографії свого міста, села, а й розповісти іншим читачам про домашніх улюбленців, поділитися враженнями від несподіваних пригод, повідати різні історії з життя-буття.  І що вже точно не другорядне – це можливість ПРИВІТАТИ своїх рідних, знайомих з Днем народження, урочистою подією, річницею або святами. НЕЗАБАРОМ ми створимо й спеціальну рубрику, де сам читач зможе розмістити свою інформацію, яка може заслуговувати на увагу громадськості, про заходи, які Ви плануєте провести.

Якщо Ви не маєте можливості самі подати оголошення, то можете продиктувати його по телефону: 0935337439.

З радістю вислухаємо Ваші поради та пропозиції за телефонами:

0676971464; 0935337439; 0996279973

Зв`язатися з нами можна також письмово через форму зворотного з`язку, електронною поштою speckor@ukr.net.

Ми будемо раді Вам допомогти!

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте