Акценти Думки Коментарі Політика Популярне СВІТ Усі новини 

Існує колосальний розрив між суспільством та українською державою

Ситуація навколо обшуків та затримань в РІА «Новини-Україна» показала колосальний розрив між суспільством та українською державою. Громадськість ще чотири роки тому вимагала закрити агенцію, а силовики лише зараз спромоглися на відповідні дії.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив український політик, екс-віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний.

«Маса людей писали в соціальних мережах та на різних сайтах про пропагандистську діяльність РІА Новини ще кілька років тому. Так само, як зараз пишуть про «Росспівробітництво», яке має представництво в Києві. Але на це своєчасно не реагує ні прокуратура, ні СБУ. Є колосальний розрив між суспільством та українською державою, яка не відчуває цієї небезпеки», — сказав він.

Безсмертний переконаний, що такі організації треба було закрити ще в 2014 році, бо «в умовах війни вони не мають права функціонувати на території України».

На його думку, збурення навколо РІА «Новини-Україна» можна було уникнути, якби «СБУ та МЗС синхронізували свої дії».

«Як тільки СБУ почала операцію, МЗС мало запросити російського тимчасового повіреного і пояснити, що така організація вчиняла антидержавні дії проти суверенітету України, ми вжили таких-то заходів. В результаті цього не було зроблено, і в інформаційне поле почали вкидати заяву Посольства Росії, заяву Пєскова. Це прокол», — зазначив він.

Політик вважає, що таким чином Україна діяла б на упередження і виставляла вимоги перед іншою стороною.

«Тоді б дії України виглядали б досить респектабельно і вагомо, впливаючи на ситуацію. А тут вчинили кроки, а подати правильно не змогли. От і виникла така складна дискусія», — уточнив він.

Безсмертний зауважив, що «такі проколи в роботі виконавчої влади відбуваються постійно, коли дія не супроводжується правильним інформаційним повідомленням, вивіреною подачею, взаємодією із колегами, чи дією проти ворога».

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку