Кампанія з виявлення незаконних АЗС — в активній фазі

На виконання доручення прем’єр-міністра Олексія Гончарука за підсумками селекторної наради 27 грудня в області продовжується робота з припинення нелегальної діяльності АЗС.

Дії координуються ОДА та проводяться співробітниками податкової міліції у тісній співпраці з правоохоронними та іншими державними контролюючими органами.

29 грудня у податковій міліції повідомили, що її співробітники спільно з представниками управління Служби безпеки України в Чернігівській області припинили діяльність ще двох автозаправних комплексів, що функціонували без необхідних дозвільних документів. Із незаконного обігу вилучено 24,2 тисячі літрів палива та обладнання для його зберігання та реалізації. Загальна вартість вилученого становить 1,1 млн. грн.

Як вже повідомлялось раніше, під час спецоперації на Чернігівщині СБУ блокувала вісім нелегальних автозаправних станцій.

Заправні комплекси здійснювали господарську діяльність без відповідних дозвільних документів та з порушенням норм ведення робіт із небезпечним матеріалами. Крім того деякі із заправок розташовувались поблизу об’єктів критичної інфраструктури та житлових будинків. За оперативною інформацією в середньому за добу зловмисники збували 7 тонн газу і по півтонни контрафактного бензину та дизельного пального сумнівної якості.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили документацію, печатки, чорнові записи, які доводять здійснення незаконної діяльності.

Заходи із блокування нелегального бізнесу проводились під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте