Кандидат у Президенти від «Справедливості» Валентин Наливайченко відвідав Чернігівщину

25 березня Валентин Наливайченко у рамках своєї передвиборної агітації приїжджав у Чернігів та область.

Валентин Олександрович у рамках поїздки відвідав Чернігівський обласний онкодиспансер. Він поспілкувався з трудовим колективом та розповів про своє бачення медичної реформи.

«Одним з моїх перших рішень на президентському посту буде створення національної програми прямого та адресного фінансування з державного бюджету лікування онкології в Україні. Саме на базі таких центрів, як в Чернігові, можна і треба об’єднувати медичну науку та її найкращі розробки, лікувальні центри та медичні колективи. Це має забезпечити доступність та якість медичного обслуговування на високому рівні для всіх громадян України», – зазначив Валентин Наливайченко.

Він переконаний, що саме завдяки запровадженню державного медичного страхування українці отримають доступ до найкращих медичних закладів України. Ще одне вкрай важливе питання: забезпечення гідної заробітної плати працівникам медичної галузі – від санітарки до головного лікаря.

Також в рамках поїздки Валентин Наливайченко відвідав Добрянку. Адже саме над створення ОТГ з центром у Добрянці Чернігівська команда «Справедливості» трудиться вже місяць. І результати цього доволі позитивні, залишилось вже зовсім небагато і з’явиться нова переспективна ОТГ.

Під час зустрічі Наливайченко наголосив, що його президентська програма передбачає розширення та гарантування права об’єднаних територіальних громад розпоряджатися землею, надрами, бюджетом.

«Влада має бути в руках народу. Розпоряджатися владою мають об‘єднані територіальні громади. Саме вони повинні розподіляти свій бюджет – це їхнє право, це гроші, які вони заробили тяжкою працею», — зазначив він.

Валентин Наливайченко також закликав мешканців Добрянської ОТГ прийти 31 березня на виборчі дільниці і проголосувати.

«Щоб ніхто не зміг сфальсифікувати вибори. Адже ваш голос надзвичайно важливий і саме ви маєте визначати, що далі буде з Україною», — акцентував увагу політик.

На головному фото: Валентин Наливайченко знайомиться з умовами лікування пацієнтів в Чернігівському обласному онкологічному диспансері

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте