Карантин: поліцейські Сновська так «наводять» порядок

З небувалим ентузіазмом взялися до роботи поліцейські міста Сновськ Чернігівської області.

З одного боку, на поліцію покладені обов`язки контролювати виконання рішень Уряду щодо дотримання карантинних умов, які оголошені в країні через коронавірус.

З іншого — поліцейські вдалися до заходів, які місцеві підприємці називають репресивними. Вони, підприємці, вважають, що співробітники поліції через свої дії допустили свавілля.

Досить активні рейди-перевірки влаштували поліцейські у магазинах Сновська. Перевіряли все Дійшло до того, що під заборону попали сірники, газозапальнички, пральний порошок, туалетний папір, сантехнічні приладдя тощо.

Як розповіли обурені представники реального сектору економіки, за найменші дрібнички правоохоронці складають протоколи для застосування відповідних санкцій.

Підприємці вважають, що така заборона аж ніяк не сприяє заходам, які б унеможливлювали поширення вірусної хвороби. Адже різниці в тому, що купує людина — сірники чи пляшку води — немає жодної. Вони вважають, що треба дотримуватися інших заходів безпеки, а не забороняти торгувати товарами повсякденного вжитку.

Також підприємці обурені й тим, що у великих супермаркетах всі ці товари, які забороняють поліцейські продавати у маленьких торговельних точках, вільно можна придбати будь кому у супермаркетах. «Чому тоді там заборона не діє?» — резонно запитують сновчани.

У зв’язку з ситуацією, що склалася, у Сновській райдержадміністрації відбулося спеціальне засідання комісії за участю всіх сторін конфлікту.

Подробиці — у відео:

Більше – тут:

Сновські підприємці – про тиск з боку поліцейських

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте