Колектив Чернігівського онкодиспансеру співчуває рідним Максима Анищенка

28 травня 2018 року, у день Святої Трійці, трагічно обірвалося життя Анищенка Максима Віталійовича, завідувача анестезіологічного відділення з палатами інтенсивної терапії, лікаря–анестезіолога вищої кваліфікаційної категорії Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.
Відійшла у вічність чудова, душевна й чуйна людина, про що невимовно жаль усім, хто його близько знав і хто працював із ним.
За свою лікарську практику він завоював великий авторитет і користувався заслуженою повагою не лише серед своїх колег-лікарів, а й серед своїх пацієнтів. Його завжди вирізняли працьовитість, принциповість та безмежне милосердя. Таким ми його й запам’ятаємо!
Колектив Чернігівського обласного онкологічного диспансеру висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам Максима Віталійовича.
Світла пам’ять про неординарну особистість, талановитого лікаря залишиться в наших серцях, допоки вони б’ються в наших грудях.
Анищенко Максим Віталійович народився 20 листопада 1974 року в м. Луганськ. У 1998 році закінчив Луганський державний медичний інститут зі спеціальності «Лікувальна справа». З 2000 року й по цей трагічний день працював у Чернігівському обласному онкологічному диспансері, де з 2008-го очолював анестезіологічне відділення з палатами інтенсивної терапії.
В Анищенка Максима Віталійовича залишилися дружина та донька.
Прощання з лікарем відбудеться 30 травня:
9.00 – вул. Пирогова, 16 (перший морг);
9.30 – вул. Волковича, 2-а;
10.00 – відспівування в церкві (міський цвинтар “Яцеве”).
Колектив Чернігівського обласного онкологічного диспансеру

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте