Кому на Чернігівщині скасували субсидії

Ще 7 квітня цього року Уряд ухвалив постанову, що набула чинності 1 травня.

Документ визначив нові правила призначення субсидій. Влітку зміни пройшли майже непомітно, але з настанням опалювального сезону “покращення” відчують багато українців, зокрема безробітні, заробітчани, подружні пари та заможні сім’ї.

Про це розповіла Тетяна Марчук — начальник управління праці та соціального забезпечення Новозаводської у Чернігові ради.

Як і раніше, чинна втрата субсидії терміном на один рік у разі покупки на суму понад 50 тисяч гривень, до цього додається отримання на цю суму подарунка, спадщини тощо. Важко доведеться офіційним безробітним.

Розпрощатись із пільгами доведеться і тим, хто працює за кордоном.

Загалом фахівці говорять про велику кількість нововведень. Так, через те, що субсидії призначатимуть уже не на календарний рік, а на неопалювальний і опалювальний сезони, для останнього враховуватимуть доходи за перше півріччя цього року.

Чернігівцям масово скасовують субсидії

Чернігівцям масово скасовують субсидії7 квітня цього року Уряд ухвалив постанову, що набула чинності 1 травня. Документ визначив нові правила призначення субсидій. Влітку зміни пройшли майже непомітно, але з настанням опалювального сезону “покращення” відчують багато українців, зокрема безробітні, заробітчани, подружні пари та заможні сім’ї. Як і раніше, чинна втрата субсидії терміном на один рік у разі покупки на суму понад 50 тисяч гривень, до цього додається отримання на цю суму подарунка, спадщини тощо. Важко доведеться офіційним безробітним. Розпрощатись із пільгами доведеться і тим, хто працює за кордоном. Загалом фахівці говорять про велику кількість нововведень. Так, через те, що субсидії призначатимуть уже не на календарний рік, а на неопалювальний і опалювальний сезони, для останнього враховуватимуть доходи за перше півріччя цього року.

Опубликовано ИнформБюро Новости Пятница, 14 сентября 2018 г.

Інформбюро новини

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку