Корюківська трагедія: пам’ятати свою історію без Кремля ніяк не можемо

Спільна заява націоналістів Чернігівщини (ВО «Свобода», Правий Сектор, Національний корпус, С14, Всеукраїнська мережа «Вільні люди», ВГО «Сокіл») з приводу залучення владою офіційних представників релігійної групи з центром у Москві в заходах присвячених річниці Корюківської трагедії.
75 років тому відбулася одна із найстрашніших трагедій Другої світової війни. Тоді в українському селі Корюківка під Черніговом, в результаті каральної операції угорської військової жандармерії та підрозділу СС, загинуло близько семи тисяч мирних мешканців. Ця каральна операція була здійснена у відповідь на провокативні дії так званих «радянських» партизан на чолі з сумновідомим Олексієм Федоровим, які вдесятеро переважали карателів, але не зробили жодної дії, щоб захистити людей.
75 років потому у Корюківці відбувається ще одна трагедія. В панахиді за загиблими з погодження влади (а саме, Управління культури Чернігівської обласної держадміністрації) беруть участь новітні провокатори – діячі так званої УПЦ МП – закордонної релігійної групи з центром у Москві, яка веде системну антиукраїнську діяльність в нашій державі.
Саме представники цієї закордонної агентури відмовилися вшанувати пам’ять загиблих під час Московсько-української війни у Верховній Раді України.
Саме завдяки УПЦ МП відбувається масове маніпулювання свідомістю громадян України.
На багатьох заходах, які організовуються московськими священнослужителями, розповідають що війна – це смирення, а Росія то не агресор, а «братській народ». Саме в культових спорудах цієї релігійної групи розповсюджується література антиукраїнського змісту: друковані агітки, буклети, календарі, аудіо та відеозаписи з московськими царями, та тими, хто масово знищував українців. І не дивно, що саме на прикордонній Чернігівщині релігійна група МП вже формує бойові проросійські загони під прикриттям “православного” крила…
Тому національно-патріотичні організації Чернігівщині надзвичайно обурені таким фактом співпраці державної установи з відкритою антидержавницькою, антиукраїнською силою.
Націоналісти вважають будь-яку співпрацю владних діячів з представниками агресора проявом колабораціонізму. І ця співпраця буде мати відповідні наслідки.
Патріоти Чернігівщини попереджають, що всі державні діячі на будь-якій посаді, які будуть помічені у співпраці, чи навіть у симпатії до УПЦ МП, вважатимуться нами явними або прихованими колаборантами, яким не місце у будь-яких українських владних структурах. Націоналісти Чернігівщини вживатимуть всі необхідні заходи для того, щоб від таких діячів була очищена українська влада.
Слава Україні! Героям слава! 

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте