Лісівники не злякалися погроз і відстоюють свої інтереси

Епопея довкола ДП «Городнярайагролісгосп» на Чернігівщині продовжується.

Після того, як 3 жовтня колектив підприємства не допустив на територію керівництво КП «Чернігівоблагроліс», яке прибуло в Городню зі спробою представити новопризначеного виконуючого обов’язки директора, напередодні влаштував акцію протесту з перекриттям дороги і фактично блокував роботу сесії обласної ради.

На цій сесії повинно було обговорюватись питання передачі лісів колишніх агролісгоспів у відання об’єднаних громад, затишшя тривало недовго.

У понеділок, 19 листопада, в Городню знову приїхали генеральний директор КП «Чернігівоблагроліс» Олександр Клишта зі своїм першим заступником Володимиром Никончуком. Вони привезли з собою й Валерія Карпушенка, призначеного наказом КП «Чернігівоблагроліс» 16 листопада на посаду директора ДП «Городнярайагролісгосп».

Ситуація повторилась – працівники підприємства не пустили делегацію й на поріг. Ні вмовляння, ні переконання не змусили колектив змінити свою позицію. Лісівники впевнені: контракт з новим директором укладається на три місяці – на строк, необхідний для «роздерибанення» підприємства до передачі лісів у громади.

— Тільки спробуйте увійти силоміць – ми вашого нового директора вивеземо на стільці з кабінету за допомогою трактора! – лунало з натовпу. –Їдьте, звідки приїхали! Дайте нам спокійно працювати! Ми це підприємство сімейними династіями з колін піднімали, не дамо сюди чужі руки запустити!

Втім, не обійшлось і без невдоволених. Зокрема, працівник підприємства Сергій Губський висловив претензії щодо зобов’язання лісників косити сікорами. Чи має право взагалі лісник косити, яка норма та яка оплата? – ставив питання він.

«Побачимо, чи звільнять мене після цього виступу», — додав він.

Конфлікт не передбачав позитивного вирішення, тож обидві сторони викликали провоохоронців.

Врешті керівництву КП «Чернігівоблагроліс» довелось повертати назад, у Чернігів. Оскільки колектив категорично не визнає законності звільнення свого директора Ігоря Надточея і чекає рішення з цього приводу суду, який повинен відбутись у грудні, допускати новопризначеного директора до роботи лісівники не мають наміру.

Валерій Карпушенко ж – той самий новопризначений директор – до кінця робочого дня стояв на вулиці біля адмінприміщення лісгоспу. І переконував працівників лісгоспу, що їм все ж доведеться працювати під його керівництвом. Тим більше, що відїжджаючи, Олександр Клишта і Володимир Никончук неоднозначно заявили – мовляв, ніде ви не дінетесь. Заблокуємо рахунки, не отримуватимете заробітної плати – змушені будете пристати на наші умови. Втім, колектив погроз не злякався і збирається відстоювати свої інтереси до останнього.

Джерело: Новини Городнянщини

Публікація за темою:

В Городні лісівники виступили проти дiй Чернiгiвоблагролicу та обласної влади

 

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте