Ліси стають проблемою у роботі сесії Чернігівської облради

Друге пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Чернігівської обласної ради не відбулося через відсутність кворуму. Здавалося б нічого особливого, але ситуація в обласній раді набула критичного характеру.

Фракція Аграрної партії обласної ради офіційно заявляє, що деякі політичні сили намагаються звести рахунки з Аграрною партією через її чітку позицію виконувати зобов’язання перед виборцями по передачі лісів нинішніх райагролісгоспів комунального підприємства “Чернігівоблагроліс” у власність об’єднаних територіальних громад. Сьогодні голосів не вистачило, але боротьба продовжується.

Депутати-аграрії провели засідання фракції та обговорили питання щодо ситуації, яка склалася в обласній раді навколо реформування лісових ресурсів. Адже замість напрацювання конструктивних пропозицій з розроблення дорожньої карти передачі лісів в ОТГ на робочій групі, за участі представників усіх політсил, голів громад, спеціалістів з лісової галузі, відділів та управлінь обласної ради, певні політики вкотре намагалися роздерибанити ще одне джерело наповнення місцевих бюджетів. Але й цього разу не вдалося.

Нагадаємо, що дискусії з даного питання тривалий час є ключовими в області. Реформа децентралізації передбачає право громад на землю та лісові багатства для ефективного ними управління, а також громадський контроль за прийняттям рішень, делегованих у місцевих радах управлінців.

У фракції Аграрної партії в обласній раді вважають, що відтерміновуючи фаховий розгляд та прийняття на рівні області передачі лісів до ОТГ і сільських рад, соціально-економічний розвиток громад гальмується, а сама реформа децентралізації є під загрозою.

Аграрна партія заявила про подальше відстоювання інтересів жителів Чернігівщини та кожної громади. Питання передачі земель і лісів для наповнення місцевих бюджетів є першочерговими та принциповими для політичної сили.

Ще цікаві публікації

One Thought to “Ліси стають проблемою у роботі сесії Чернігівської облради”

Прокоментуйте