Лось помер від тяжких травм

2 квітня на трасі Чернігів-Гомель трапилася досить прикра подія. Невідомий водій на автомобілі збив лося та зник із місця дорожньо-транспортної пригоди. Червонокнижна дика тварина, ймовірно, раптово вибігла на дорогу.

Першими помітили молодого лося єгері ТОВ СМРП «Придеснянське». Тварина була живою, але мала численні поранення, які більш за все спричинив грузовий транспортний засіб.

На виклик приїхали представники Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, лісова охорона та мисливствознавець Державного підприємства «Чернігівське лісове господарство», а також спеціалісти ветеринарної медицини Держспоживслужби та Державної екологічної інспекції в області.

На час приїзду рейдової бригади лось намагався втекти, втім через час сили його залишили. Спеціалісти приклали всих можливих зусиль, щоб відчайдушно врятувати тварину. Втім, ця подія на дорозі виявилася фатальною. Поранення від сильного удару були несумісні з життям. Тіло тварини відвезуть на ветеринарну експертизу.

Зі слів мисливствознавця ДП «Чернігівський лісгосп» Андрія Косенка, навесні відбуваються міграційні процеси у тварин, зокрема, під час «сезону тиші», коли в більшості з’являється нове потомство. Самки лосів на даний час мають агресивний характер. Вони відганяють від себе дитинчат, яким уже виповнився рік, адже незабаром з’явиться молоде потомство.

ДП «Чернігівський лісгосп» звертається до водіїв! Будьте обережні на дорозі, особливо поблизу лісу!

Олена Маківчук

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте