Гроші Право Правопорушення Прокуратура Силовики Статті. Аналітика Усі новини Чернігівщина 

Майже 3 млн грн страхових внесків умисно не сплатило підприємство

Завдяки вжитим заходам регіональної прокуратури та Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівської області до суду направлено обвинувальний акт за фактом умисного ухилення від сплати 2 963 120, 20 грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Про це повідомляє Спецкор РЕГІОН, посилаючись на інформацію прокуратури Чернігівської області.

Прокуратура Чернігівської області здійснювала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 212-1 КК України (умисне ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування), яке розслідувалося СУ ГУ ДФС у Чернігівській області.

У ході досудового розслідування встановлено, що службові особи одного з підприємств області в період з 20.10.2016 по 21.01.2019 умисно не сплачували єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Вказані дії посадових осіб підприємства призвели до фактичного ненадходження до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування коштів у великих розмірах, а саме: на загальну суму 2 963 120, 20 грн. При цьому, підприємство мало достатню суму обігових грошових коштів, однак скерувало їх на інші потреби, не пов’язані з основним видом діяльності.

У ході досудового розслідування кримінального провадження зібрані докази, які слугували підставою для прийняття обґрунтованого рішення про його завершення.

Наразі, завдяки злагодженим діям процесуального прокурора та слідчого, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку