Медперсонал вшанував у Чернігові загиблих у Другій світовій війні

Колектив Чернігівської міської лікарні №2 низько схиляє голови та вшановує тих, хто під час війни 1939-1945 рр. своїм життям проклав дорогу до перемоги та поклав край нацистського злочину проти людства.
8-9 травня – дні, які символізують перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.
У межах урочистостей представники адміністрації медичного закладу здійснили покладання вінків на братську могилу, яка знаходиться в урочищі «Ялівщина» на території закритого міського кладовища, та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
В урочищі захоронено близько 7500 мирних жителів єврейської національності, яких фашисти ростріляли в ярах «Чернігівської Швейцарії» в період з 1941 по 1943 роки (район 11-ї школи-ліцею і колишнього Юридичного технікуму).
Як наголосив головний лікар Чернігівської міської лікарні №2 Володимир Фаль, у ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму. Війна – це наш біль, війна – це наша гірка пам’ять, яка повинна передаватися з покоління в покоління, щоби це страшне лихо більше ніколи не повторилося.
– Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло перемоги над нацизмом, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни! Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме! — зазначив Володимир Фаль.
Хай мир і злагода панують на нашій землі! Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим! – підкреслив Володимир Фаль.
Уляна Ковальчук

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте