Міська влада Чернігова та фіскальні органи працюють в одній команді

Про важливість добровільної сплати податків, роботу фіскальних органів, підвищення відповідальності кожного мешканця задля розвитку міста йшлося під час наради, що відбулася у Чернігівській ОДПІ за участю міського голови  Владислава Атрошенка.

Міський голова, враховуючи важливість дієвого діалогу фіскальних органів з платниками податків, спочатку відвідав Центр обслуговування платників. Владислав Атрошенко поспілкувався як з відвідувачами, так і з фахівцями Центру, звернув увагу на необхідність якісного інформаційного забезпечення платників податків актуальною інформацією.

Під час зустрічі з колективом, Владислав Атрошенко підкреслив, що міська влада та фіскальні органи працюють в одній команді та подякував за  співпрацю у наповненні місцевого бюджету.

«Ви повинні відчувати, що саме від вашої роботи залежить розвиток нашого міста» – наголосив Владислав Атрошенко.

Він також акцентував увагу на підвищенні контролю за сплатою податків, що безпосередньо впливають на поповнення бюджету, зокрема, земельного та акцизного.

IMG_6988У червні мешканці міста отримали податкові повідомлення-рішення зі сплати земельного податку. Міський голова з даного приводу звернув увагу, що міська рада своїм рішенням від 26 травня цього року затвердила додаткові пільги. Отже, з 1 червня 2016 року мешканці, яким призначено субсидії, мають пільгу зі  сплати земельного податку у розмірі 50 відсотків. Пільга поширюється на одну земельну ділянку у межах граничних норм для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею не більш як 0,10 гектара.

Начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області Олексій Барановський  позитивно оцінив роботу ОДПІ та підкреслив, що високі показники роботи інспекції у першому півріччі напряму залежали від сумлінності платників податків.

Наголосив, що  рівень добровільної сплати податків становить 98 відсотків. За шість місяців 2016 року до бюджету м. Чернігова перераховано 421,8 млн. грн. проти  276,4 млн. грн. за аналогічний період минулого року. Приріст склав 145,4 млн. грн.

Були окреслені також напрямки, що потребують першочергової уваги фіскального органу. Це посилення контролю у сфері оподаткування землекористувачів та реалізації пального, боротьба з нелегальним бізнесом. Також ОДПІ спільно з міською радою продовжує роботу над виведенням заробітної плати з «тіні».

Надзвичайно приємним акцентом зустрічі стало відзначення сумлінної праці співробітників. Подяки фахівцям інспекції вручив міський голова Владислав Атрошенко.

Людмила КОВАЛЬОВА

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте