Міжнародна зустріч з боксу пам`яті Руслана Саїда — у Чернігові

Міжнародна зустріч з боксу пам`яті заслуженого тренера України Руслана Саїда.

У чудовій просторій залі спорткомплексу «Хімік» зібралися ветерани чернігівського боксу та молодь.

Тут 24 листопада відбулася міжнародна матчева зустріч між боксерськими командами Чернігово-Сіверського краю та Гомельської області.

Руслан Саїд

Боксерський турнір був присвячений пам`яті Заслуженого тренера України з боксу Руслана Саїда.

Дмитрій Митрофанов

Знаний вже боксер не лише на Чернігівщині та в Україні  Дмитро Митрофанов розповів про свого першого тренера Руслана Саїда, завдяки якому розпочалася боксерська кар`єра багатьох спортсменів з Чернігова.

У боксерських двобоях зустрілися спортсмени-юніори та молодь з України і Республіки Білорусь.

На боксерські змагання завітала і дружина Руслана Саїда, якій Дмитро Митрофанов ─ підопічний колишнього тренера ─ вручив у знак вдячності квіти.

Перед  боксерським турніром організатори провели прес-конференцію, під час якої розповіли безпосередньо про змагання та мету їх проведення.

Євген Артюх, президент Чернігівської обласної федерації боксу, відзначив, що проведення боксерських зустрічей відбувається завдяки Аграрній партії, яка допомогла в організації заходів.

На урочистому відкритті змагань, учасників та ветеранів привітали: начальник управління сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міськради Андрій Дериземля, чернігівський боксер Дмитро Митрофанов та інші.

Усього відбулося десять поєдинків. У загальному заліку перемогу отримала команда з Чернігівщини.

Усі матчеві зустрічі ви зможете подивитися на нашому відео каналі sknewsTV в Ютубі та Інтернет-виданні «Суспільний кореспондент» (рубрики: відео та спорт) http://www.sknews.net . Відео з`являтимуться періодично з  25 по 29 листопада ц.р.

Сергій Вітер

Ще цікаві публікації

One Thought to “Міжнародна зустріч з боксу пам`яті Руслана Саїда — у Чернігові”

Прокоментуйте