Молодіжні організації висловили чітку позицію

Найбільші молодіжні організації обурені постійною реорганізацією Мінмолодьспорту та Мінкульту без залучення молоді.

Національне українське молодіжне об’єднання, до якого входять 9 найбільших молодіжних організацій, обурене, що реорганізація Міністерства молоді та спорту України, як і перед тим створення Міністерства культури, молоді та спорту України та Державного агентства розвитку молоді та громадянського суспільства відбулося без обговорення безпосередньо із молоддю.

Молодіжні організації вважають, що головним пріоритетом молодіжної політики у найближчі тижні має стати внесення і підтримка у Верховній Раді законопроєкту “Про основні засади молодіжної політики”. Цей закон у різних його редакціях ганебно “гуляє” коридорами парламенту вже понад 5 років, а в цей же час молодь десятками і сотнями тисяч емігрує з України, залишаючись у безнадії на зміни у своїй країні.

Основними пріорітетами молодіжної політики має бути посилення участі молоді в ухваленні рішень, розвиток молодіжної інфраструктури та системи підготовки молодіжних працівників через повноцінний запуск Фонду інституційної підтримки передбаченого законопроєктом.

Також молодь наголошує, що важливо у найкоротші терміни забезпечити роботу вже створеної державної установи “Всеукраїнський молодіжний центр”, щоб розвинути її як молодіжного навчального центру та національної платформи співпраці з ключовими стейкхолдерами молодіжної політики держави.

Нагадаємо, що до складу НУМО входять:

·       Пласт

·       Спілка Української Молоді  в Україні

·       Асоціація молодіжних центрів України

·       Фундація Регіональних Ініціатив

·       Українська асоціація студентів

·       Українська академія лідерства

·       Молодіжний Націоналістичний Конгрес

·       Будуємо Україну Разом

·       Національний Альянс

З повним текстом заяви можна ознайомитись на офіційній сторінці Facebook за посиланням

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте