На 11 років засуджено балкарця за вчинення розбою на Чернігівщині

В апеляційному порядку прокурорами Чернігівської обласної прокуратури доведено законність і справедливість вироку щодо уродженця Кабардино-Балкарії.

У січні 2020 року Чернігівським районним судом області засуджено до 11 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна за вчинення злочинів, передбачених ч. ч. 3, 4 ст. 187 КК України (розбій).

Відповідно до вироку суду першої інстанції у лютому 2017 року обвинувачений за попередньою змовою з особами, матеріали щодо яких виділені в окреме провадження, з метою заволодіння чужим майном, проникли до будинку потерпілого у місті Чернігові та шляхом нанесення побоїв, мученицько-насильницьких дій, заволоділи його майном на суму понад 37 тис. грн.

Продовжуючи свої злочинні наміри, через декілька днів ті ж самі особи, з метою наживи, проникли до будинку інших потерпілих у місті Сновськ та, застосовуючи насильство до них, заволоділи майном на суму понад 7 млн грн.

В апеляційному суді прокурор наполягав на законності вироку суду першої інстанції, його обґрунтованості та вмотивованості.

Відтак, суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги захиснику, який просив скасувати вирок районного суду та закрити кримінальне провадження щодо обвинуваченого за недоведеністю його вини в інкримінованих злочинах.

Як повідомили в Чернігівській обласній прокуратурі, вирок набрав законної сили. До направлення в установу виконання покарань засуджений перебуватиме під вартою.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте