На 17,1% зросли декретні виплати в Чернігівській області

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області зріс на 17,1% за підсумками трьох кварталів порівняно з тим же періодом минулого року. Він склав 237 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.

Про це повідомили редакції в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

За оперативними даними упродовж трьох кварталів управління виплатило допомог по вагітності та пологах на загальну суму 57,7 млн гривень.

В обласному управлінні Фонду соцстрахування зазначили, що у січні–вересні було профінансовано заяви-розрахунки на виплату зазначених допомог, які були подані роботодавцями з грудня 2019 року по вересень 2020 року.

Виплата допомоги по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах здійснюється в оперативному режимі упродовж одного робочого дня. Так, станом на 22 жовтня управління профінансувало надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 21.10.2020 включно. Зокрема, на виплату допомоги по вагітності та пологах сьогодні направлено 367 230 гривень.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте