Акценти Громада На часі Подія Політика Популярне Спецтема Статті. Аналітика Суспільство Усі новини Фото Чернігівщина 

На Чернігівщині коштом платників податків посадовці пропагують «русский мир»

Активісти громадської організації «С14» вимагають негайного звільнення і притягнення до кримінальної відповідальності голови Борзнянської райдержадміністрації та редактора місцевої «районки» за фінансування і пропаганду ідей «русского мира».

Про це повідомили редакцію представники «С14».

На Чернігівщині коштом платників податків пропагують «русский мир». Активісти стверджують, що Борзнянська РДА профінансувала двотижневий дитячий табір, в якому резидентура ворожої держави (представники московського патріархату) промивали мізки українським дітям, а редакція місцевої газети (котра фінансується коштом платників податків) публічно висвітлила агентурний захід.

«С14», Всеукраїнська організація «Свобода» та ветерани україно-московської війни навідались в Борзну для проведення профілактичної бесіди. Вони повідомляють, що під час спілкування чиновники з департаменту сім’ї та молоді райдержадміністрації, а також редактор «Вістей Борзнянщини» усвідомили власні помилки та покаялись.

Патріоти наголосили на недопустимості перебування на високій посаді людей з антидержавними поглядами. Редактор головного інформаційного рупору району Сергій Близнюк публічно підтримує ідеї «русского мира» та виступає проти української помісної Церкви (дивитись скріншот з фейсбук сторінки нижче).

Результат візиту — заява на звільнення за власним бажанням товариша Близнюка! Щоправда після від’їзду націоналістів він написав заяву про його побиття, але дивним чином відмовився від проходження медичної експертизи. Керовані екс-регіоналами місцеві поліціянти та прокуратура порушили проти патріотів низку кримінальних справ, які не мають судової перспективи. Наступного дня «резидентура» ФСБ планувала влаштувати в Борзні провокацію та звезла в райцентр московських семінаристів, тітушок, а «ватні» канали паралельно заявили про тиск і побиття з боку патріотів.

Дивно, що такі антиукраїнські дії відбуваються на Борзнянщині під патронатом місцевої влади!

«Ми розуміємо, що промивання мізків нашим дітям представниками кремлівської агентури неможливе без вказівки з гори. Саме тому націоналісти вимагають негайного звільнення голови Борзнянської РДА Віри Проскури та редактора «Вістей Борзнянщини» Сергія Близнюка, а також перевірки цих осіб Службою Безпеки України на предмет зв’язків з кремлівською резидентурою, акцентують увагу активісти патріотично-громадських організацій Чернігівщини. —  Особи з антиукраїнськими поглядами не повинні бути при владі! Якщо такі посадовці при владі діють не на користь нашій державі, то це наруга над пам’яттю тих, хто поліг у боях (а раніше не тільки в боях) з московським окупантом, захищаючи свою Батьківщину».

 

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку