На Чернігівщині коштом платників податків посадовці пропагують «русский мир»

Активісти громадської організації «С14» вимагають негайного звільнення і притягнення до кримінальної відповідальності голови Борзнянської райдержадміністрації та редактора місцевої «районки» за фінансування і пропаганду ідей «русского мира».

Про це повідомили редакцію представники «С14».

На Чернігівщині коштом платників податків пропагують «русский мир». Активісти стверджують, що Борзнянська РДА профінансувала двотижневий дитячий табір, в якому резидентура ворожої держави (представники московського патріархату) промивали мізки українським дітям, а редакція місцевої газети (котра фінансується коштом платників податків) публічно висвітлила агентурний захід.

«С14», Всеукраїнська організація «Свобода» та ветерани україно-московської війни навідались в Борзну для проведення профілактичної бесіди. Вони повідомляють, що під час спілкування чиновники з департаменту сім’ї та молоді райдержадміністрації, а також редактор «Вістей Борзнянщини» усвідомили власні помилки та покаялись.

Патріоти наголосили на недопустимості перебування на високій посаді людей з антидержавними поглядами. Редактор головного інформаційного рупору району Сергій Близнюк публічно підтримує ідеї «русского мира» та виступає проти української помісної Церкви (дивитись скріншот з фейсбук сторінки нижче).

Результат візиту — заява на звільнення за власним бажанням товариша Близнюка! Щоправда після від’їзду націоналістів він написав заяву про його побиття, але дивним чином відмовився від проходження медичної експертизи. Керовані екс-регіоналами місцеві поліціянти та прокуратура порушили проти патріотів низку кримінальних справ, які не мають судової перспективи. Наступного дня «резидентура» ФСБ планувала влаштувати в Борзні провокацію та звезла в райцентр московських семінаристів, тітушок, а «ватні» канали паралельно заявили про тиск і побиття з боку патріотів.

Дивно, що такі антиукраїнські дії відбуваються на Борзнянщині під патронатом місцевої влади!

«Ми розуміємо, що промивання мізків нашим дітям представниками кремлівської агентури неможливе без вказівки з гори. Саме тому націоналісти вимагають негайного звільнення голови Борзнянської РДА Віри Проскури та редактора «Вістей Борзнянщини» Сергія Близнюка, а також перевірки цих осіб Службою Безпеки України на предмет зв’язків з кремлівською резидентурою, акцентують увагу активісти патріотично-громадських організацій Чернігівщини. —  Особи з антиукраїнськими поглядами не повинні бути при владі! Якщо такі посадовці при владі діють не на користь нашій державі, то це наруга над пам’яттю тих, хто поліг у боях (а раніше не тільки в боях) з московським окупантом, захищаючи свою Батьківщину».

 

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте