На дев’ять років позбавлений волі вбивця

Колегією суддів Менського районного суду 9 липня 2018 року ухвалено вирок, яким засуджено до 9-ти років позбавлення волі жителя м. Новгород – Сіверський, який обвинувачувався у вчиненні умисного вбивства.

Про це повідомили у Новгород-Сіверському прокурорському відділку Менської місцевої прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 20 листопада 2017 року винна особа, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись у квартирі будинку в центрі міста Новгород – Сіверський Чернігівської області, на ґрунті ревнощів, маючи прямий умисел на протиправне позбавлення життя громадянина, завдав не менше 13 ударів дерев’яним стільцем, руками та ногами в життєво важливий орган – голову, а також по тулубу, заподіявши йому тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно – мозкової травми, від яких він помер у лікарні, не приходячи до свідомості.

Дії обвинуваченого кваліфіковано як умисне вбивство, вчинене при обтяжуючих обставинах.

Державним обвинувачем в суді надано беззаперечні докази вини обвинуваченого, орієнтовано суд на призначення принципового та справедливого рішення із врахуванням суспільної небезпеки, ступеню тяжкості скоєного злочину та особи обвинуваченого.

Вирок не набрав чинності.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте