На головній площі Чернігова марширували молоді офіцери

Академічний народний хор філармонійного центру привітав випускників Академії Державної пенітенціарної служби України із отриманням дипломів.

Традиційний урочистий випуск молодих фахівців Академії Державної пенітенціарної служби відбувся 27 червня 2018 року на Красній площі в Чернігові. Цьогорічний випуск став сороковим з часу заснування цього навчального закладу. Дипломи державного зразка отримали 376 випускників, серед них 114 магістрів. 73 курсанта здобули спеціальне звання «лейтенант внутрішньої служби» та 3 відмінники навчання – «старший лейтенант внутрішньої служби». 26 кращим юнакам та дівчатам було вручено дипломи з відзнакою.

Привітати випускників академії прийшли керівники обласної представницької та державної влади Ігор Вдовенко і Валерій Куліч, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, інші офіційні гості, а також особовий склад Академії, рідні та близькі вже колишніх курсантів.

Музичний подарунок для випускників приготував Академічний народний хор Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцури. Запальні пісні і танці на головній площі обласного центру не залишили байдужими ні випускників Академії, ні гостей, що прийшли проводити їх у доросле життя.

Завершилося свято урочистим маршем молодих офіцерів.

Олександр Соломаха

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте